Webbplats logotyp
Varningsmeddelande

SRV använder cookies (kakor) för att se till att du får så bra service som möjligt på srvatervinning.se. Om du forsätter att använda vår hemsida godkänner du användningen av cookies. Läs mer

Ledningsgrupp

Mette Holst
VD
mette.holst@srvatervinning.se

Ann Lindskog
tf. Kommunikationschef
ann.lindskog@srvatervinning.se

Peder Doverborg
Affärsområdeschef Företag
peder.doverborg@srvatervinning.se

Christer Jernberg
Affärsområdeschef Hushåll
christer.jernberg@srvatervinning.se

Bodhil Berget
Ekonomichef
bodhil.berget@srvatervinning.se

Helena Hölerman
Planeringsstrateg
helena.hölerman@srvatervinning.se

Patrik Kvie
HR-chef
patrik.kvie@srvatervinning.se